Xiaomi Elektrikli Scooter 4 Ultra

Xiaomi Elektrikli Scooter 4 Ultra, Xiaomi Markasının son çıkarmış olduğu scooter modeli olan 4 Ultra görücüye çıktı.

Cesurca ilerleyin, ileriyi keşfedin sloganı ile piyasa sürülen bu scooter önce çıkan bazı özellikleri başlıca şu şekilde.

  • Çift süspansiyon sistemi
  • 940W Maks. güç*
  • 70km Ultra uzun pil ömrü*
  • Xiaomi DuraGel Lastik – 10″ | Borusuz Kendinden contalı*
  • IP55 Toza ve suya dayanıklı*

Sorunsuz bir sürüş için darbe süspansiyon sistemi

Xiaomi Elektrikli Scooter 4 Ultra, sürüş sırasında titreşimi ve sarsıntıları etkili bir şekilde azaltmak için çift süspansiyon sistemi kullanarak size daha iyi bir sürüş deneyimi sunar.
süspansiyon sistemi

süspansiyon sistemi

Konforlu, daha güvenli bir sürüş için yükseltilmiş 10″ Xiaomi DuraGel Lastiği

Ön ve arka 10″ Xiaomi DuraGel Lastik kendi kendini onarabilir. Çapı 3,5 mm’den küçük bir nesne lastiğe sıkışıp çıkarıldıktan sonra, jöle benzeri katman lastiğin kırık kısmını hızlı bir şekilde onarabilir ve bu da lastik ömrünü kısaltır. Lastiğin patlaması riskini ortadan kaldırarak lastiği daha dayanıklı hale getirir* ve her yolculuğun tadını çıkarmaya odaklanmanıza olanak tanır.

Xiaomi DuraGel Lastiği

Xiaomi DuraGel Lastiği

940W Motor Gücü

940W Motor Gücü

Ultra uzun pil ömrü, daha hızlı şarj

561,5Wh büyük kapasiteli lityum pil, istikrarlı güç çıkışı ve 70 km’lik* ultra uzun menzil sağlar. 124W yüksek güçlü adaptörle tam şarj yalnızca 6,5 ​​saat sürer.

Ultra uzun pil ömrü

Ultra uzun pil ömrü

Mod seçenekleri

Mod seçenekleri

Daha büyük scooter, daha fazla konfor

Xiaomi Elektrikli Scooter 4 Ultra, daha geniş ve daha yüksek bir gidona ve daha büyük bir güverteye sahip olup, daha iyi bir sürüş deneyimi sunar.

120 Kilo taşıma kapasitesi

120 Kilo taşıma kapasitesi

IPS55 Suya dayanıklı

IPS55 Suya dayanıklı

Mi Scooter Uygulaması

Mi Scooter Uygulaması

Geceleri güvenle yolculuk yapın

Araç açıkken, ön ışığı açmak için ekranın altındaki güç düğmesine kısa basın. Geceleri daha güvenli sürüş için Xiaomi Home/Mi Home uygulamasında arka lambayı her zaman açık kalacak şekilde de ayarlayabilirsiniz.

güvenle yolculuk

güvenle yolculuk

*Notlar:

*940W maksimum motor gücü için test yöntemi: Maksimum 54,6VDC voltaj ve maksimum akım altında motorun giriş gücünü ölçmek için bir güç ölçer kullanıldı. Test, Beijing TIRT Technology Service Co., Ltd. tarafından gerçekleştirildi. Rapor numarası: OTA1-20222981.*70 km menzil için test koşulları: Bir scooter, tam şarjlı bir akü ve 75 kg’lık bir yükle düz bir yolda 15 km/saat sabit hızda, aracın hızı önemli ölçüde azalıncaya ve araç hareket edemez hale gelinceye kadar sürüldüğünde, ölçülen menzil 70 km’den fazlaydı. Test, Beijing TIRT Technology Service Co., Ltd. tarafından gerçekleştirildi. Rapor numarası: OTA1-20222981.

*Xiaomi DuraGel Lastik için statik test: Lastik basıncı yaklaşık 3,0Bar’a (40–45psi) ayarlandığında ve lastiğe 35±5 mm derinlikte 3,5 mm çapında 3 çivi çakıldığında hava sızıntısı tespit edilmedi . Çiviler çıkarıldıktan sonra hava kaçağı tespit edilmedi. Test, Brightway Innovation Intelligent Technology (Suzhou) Co., Ltd. tarafından gerçekleştirildi.

*IP55 derecesi: IEC 60335 test standardına uygundur. Test, Beijing TIRT Technology Service Co., Ltd. tarafından gerçekleştirildi. Rapor numarası: OTA1-20222981.

*%25 eğimli tırmanma kabiliyeti için test koşulları: Bir scooter toplam 75kg±5kg yükle ve %70±%10 akü seviyesiyle alttan 10m’lik bir rampada 15km/saat hızla yukarıya doğru sürüldüğünde, araç sabit bir şekilde hareket edebiliyordu Test sırasında herhangi bir durma veya elektrik kesintisi olmadan rampadaydı ve rampadan 6 km/s’den daha yüksek bir hızla çıktı. Test, Beijing TIRT Technology Service Co., Ltd. tarafından gerçekleştirildi. Rapor numarası: OTA1-20222981.*25 km/saat maksimum hız: Sıcaklık (25±5)°C ve ortalama rüzgar hızı ≤3 m/s koşullarında, toplam 75±5 kg yük ve %70±%10 pil seviyesi ile test edilen elektrikli scooter üzerinde, S moduna ayarlanan, yardımcı sürüş alanında hızlanan ve test alanına ulaşırken maksimum hızı koruyan araçta, test alanındaki maksimum hız sırasıyla takometre veya Bluetooth ve gösterge paneli ile ölçülmüştür. Test, Beijing TIRT Technology Service Co., Ltd. tarafından gerçekleştirildi. Rapor numarası: OTA1-20222981.*Maksimum hız ülkeye/bölgeye göre değişebilir ve yerel yasa ve düzenlemelere tabidir.

*5-25km/saat hızlanma: Sıcaklık (25±5)°C ve ortalama rüzgar hızı ≤3 m/s koşullarında, toplam 75±5 kg yük ve %80±%10 pil seviyesi ile test edilen elektrikli scooter üzerinde Düz bir yolda S+ modu, 5 km/saatten 25 km/saat hıza çıkmak için toplam süreyi hesaplar. Test, Brightway Innovation Intelligent Technology (Suzhou) Co., Ltd. tarafından gerçekleştirildi.

*120kg yük: GB/T6892-2015’in Webster sertlik testi ve çekme performansı testi sonuçlarına göre, tüm testler standart gereklilikleri karşılamaktadır. Test, Brightway Innovation Intelligent Technology (Suzhou) Co., Ltd. tarafından gerçekleştirildi.

*Aksi belirtilmediği sürece tüm istatistikler ve veriler Brightway Innovation Intelligent Technology (Suzhou) Co., Ltd.’ye aittir. Gerçek sonuçlar, kullanım koşullarındaki farklılıklara bağlı olarak değişiklik gösterebilir.

*Bu ürünü kullanmadan önce lütfen Xiaomi Elektrikli Scooter 4 Ultra kullanım kılavuzunu ve yasal bildirimi dikkatlice okuyunuz. Ürünü kullanırken lütfen yerel yasa ve düzenlemelere uyun.

*Bu sayfadaki tüm resimler (resimler, animasyonlar, kullanıcı arayüzü dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere) yalnızca tanıtım amaçlıdır ve gerçek üründen farklı olabilir.

Kaynak; https://www.mi.com/global/product/xiaomi-electric-scooter-4-ultra/