Toptan Scooter Parçaları

Toptan Scooter Parcaları

Toptan Scooter Parçaları ve diğer benzer ürünlerin Türkiye’nin en büyük yedek parça ve aksesuar satış sitesi olan ScooterSan sitesinde sergilenmektedir.

ScooterSan bir çok ürünü kendi üretmenin yanı sıra direk yurtdışından ithal ettiği ürünlerin toptan satışını yapmaktadır.

Her detay ürünü için ayrı kategori oluşturulmakta ve bu kategoriler özenle kaliteli, uygun fiyata sunulmaktadır.

Toptan Scooter parçaları, dolgu lastik, gaz kolu, fren diski, fren balatası, gidon, zil, iç lastik, dış lastik, elcik, kilit, koltuk, motor, batarya, çamurluk ve bir çok ürüne Toptan fiyatı ile ulaşabilirsiniz. !

Toptan Elektrikli scooter yedek parçası arayanlara özel, Xiaomi, Citymate, KingSong, WalkerBug gibi onlarca marka ile uyuşan yedek parça ve aksesuarları siparişi verebilirsiniz.

 

Toptancılar, Distribütörler

Toptan Scooter Parçaları ve aksesuarları satışı

Biz esas olarak online / çevrimdışı mağazalar, perakendeciler, tamir atölyeleri ve toptancılar, distribütörler hizmet vermekteyiz.

Toptancı olarak Bizimle iletişime geçerek istediğiniz ürünleri bir listesini oluşturalım, ardından size Ulusal veya uluslararası kargolar ile ne kadar nakliye maliyeti olduğunu, ürün tutarını ve teslim süreleri hakkında bilgi verelim.

Avantajımız

Esneklik

Bu elektrikli scooter alanında 5 yılı aşkın bir süredir çalışıyoruz, olgun tedarik zinciri ve esnek üretim ile size en uygun maliyetli scooter aksesuarlarını sunmamızı sağlıyor.

Deneyim

Tasarım, takım enjeksiyonu ve logo baskısından, hatta ısmarlama paketlemeye kadar, pazarınızı karşılığını almanız için perakendeden toptan satışa kadar özel hatlar oluşturmanıza yardımcı olabiliriz.

Gelişme

100 ‘den fazla parçamız var ve zaman kaybetmeden size tek elden mağaza hizmeti sunmak için diğer popüler scooter modelleri için geliştirmeye devam edeceğiz.

 

ScooterSan Yedek Parçaları

ScooterSan Aksesuarları

Toptan fiyat ve bayilik için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

 

Leave a Reply