Elektrikli Scooter Tamircisi

Elektrikli scooter tamircisi bulmak zor olabilir. Gelişen birçok teknolojide olduğu gibi hizmet sektörü de ürüne tam olarak yetişemedi. Elektrikli scooterınızı tamir ettirmek için nereye gidebilirsiniz?

Scooterınızla belirli kilometre kat ettikten sonra, bir tür bakım yapmanız gerekebilir. Aslında ortalama olarak her 750 kilometrede bir veya yaklaşık 6 aylık kullanımda bir tür bakım ihtiyacı duyabilir. Büyük olasılıkla patlak bir lastik veya fren ayarı gibi scooterunızda belli başlı bakımları yapmanız gerekecektir.

ScooteSan olarak bizden veya başka bir yerden satın alınan her türlü scooterın onarımını ve servisini yapabilir. Sukuturlarınızın onarımın yapılıp yapılamayacağına karar vermeden önce elektrikli scooterların incelenmesi gerekecek. Scooter’ınızı tamir ettirmeniz gerekiyorsa çeşitli hizmetler paketleri sunuyoruz. Teknisyenlerimiz, yolunuza güvenli ve verimli bir şekilde devam edebilmeniz için tüm manuel ve elektrikli scooterları onarmaya çalışacaktır. Onarımlar tamamlandıktan sonra meslektaşlarımız, scooter’ın doğru bir şekilde yeniden monte edildiğini doğrulayan tam bir inceleme yapacak ve bunu onaylayan bir form dolduracaktır. Bazen ihtiyacınız olan parça mevcut olmayabilir ve bu durumda onarım için üreticiye geri döneriz. Parçaların elimizde olmaması nedeniyle stoklarımızda bulunmayan scooterların elektrikli bileşenlerini değiştiremiyoruz. Teknisyenlerimizden biri, satmadığımız bir scooterda elektrik sorunu tespit ederse, bir sonraki eylem planı konusunda size tavsiyede bulunacaktır.