Navee N65 Uyumlu Elektrikli Scooter Şarj Aleti

Scootersan sitesinde satın alabileceğiniz Navee şarj aletti cihazınıza tam uyumlu bir şekilde çalışacaktır.

Navee N65 scooterlar 42 Volt 2 Amper çıkışındaki şarj cihazları ile şarj olmaktadır.

 

SmartMi NAVEE N65 500W Elektrikli Scooter

Verimlilik Sağlayan Tasarım

Su geçirmeyi önleyebilen tasarımı sayesinde yağmurlu günlerde bile kullanım imkanı sunabilir. Islanması halinde bozulma gibi durumları önleyebilir. 17 cm genişliğindeki ayak yerleştirme bölmesi ise düşme tehlikesine karşı korur. Alüminyum alaşımı sayesinde bakım gerektirmeden uzun süreli kullanıma mümkün hale getirir.

 

Verimli Taşıma Kapasitesi

120 kg a kadar ağırlık taşıma kapasitesine sahip olduğundan dolayı sizi zorlanmadan taşıyabilir. Sizi taşıdığı sıra güvenlik önlemlerini sunarak keyifli bir yolculuk geçirmenizi sağlar.

Kısa Sürede Şarj Olma

Kısa sürede şarj olabilen bu scooter, 48 V 12.5Ah batarya kapasitesi sayesinde verimli bir kullanım sunar. Sizlere az şarjla bile uzun bir süre kullanım garantisi verebilir. Şarjının sonlarına doğru performansından ödün vermeden çalışmaya devam edebilir.

 

Sağlam Lastikler

Sahip olduğu 10 inç boyutundaki lastikleri, iyi bir şekilde yol tutmaları için özel olarak tasarlanır. Aynı zamanda hız açısından da iyi bir avantaj sağlar.

Elverişli Fren ve Menzil Sistemi

Scooter özel fren sistemi sayesinde güvenli bir şekilde durma imkanı sunar. 25 km/h hız 65 km menzile sahip bu ürün ile 25 derece eğimli yokuşları da çıkabilmenize olanak tanır. Güvenli ve hızlı bir duruş için de çift fren sistemine sahiptir.

 

Leave a Reply