İade Şart ve Koşulları

İade Şart ve Koşulları

Ürünümü İade Etmek istediğimde Ne Yapmam Gerekiyor?

cootersan.com’da iade işlemleri çok kolay. İade etmek istediğiniz ürünü Yurt İçi Kargo aracılığıyla ile aşağıdaki adrese gönderebilirsiniz.

İade Adresi:“Akşemsettin Mah. Balipaşa Cad. No:31/A Fatih-İstanbul / Türkiye PK: 34080”

İade edeceğiniz ürünü, tüm fatura nüshaları ile paketi hasar görmemiş, ürün kullanılmamış, kullanım hatası sonucu zarar görmemiş haliyle, tüm aksesuarlarıyla Yurt İçi Kargo (444 99 99) göndermeniz gerekmektedir. Tek kullanımlık ürünlerin ve hızlı bozulan veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir. Satın aldığınız ürünler bozulmamış ve kullanılmamış olmaları halinde iade edilebilir. İade ürün bedeli, ürünler firmamıza ulaştığı andan itibaren, iade şartlarına uygunluğu kontrol edildikten sonra, kredi kartınıza iade edilir. Para iadenizin bankanıza bağlı olarak, kredi kartınıza yansıması iadeden sonra 10 gün sürebilir. Ödemesi banka havalesi ile yapılmış siparişlerinizin iptali iade ürün tarafımıza ulaşıp kontrol edildikten sonra 3 (üç) iş günü içerisinde hesabınıza iade edilecektir. Havale ödemenizin iadesi yapılabilmesi için banka IBAN numaranızı tarafımıza bildirmeniz gerekmektedir. Sipariş içinde kullanmış olduğunuz indirim kuponunuz varsa çeklerinizin tamamı yeniden tanımlanacaktır.

İade Etme Süresi Kaç Gündür?

Mesafeli sözleşmelere dair yönetmeliğe göre “Sebep Göstermeden Cayma Hakkı” ile paketi teslim aldığınız ilk 14 gündür. İade işlemlerinizi ürün teslim tarihinden itibaren 7 gün içerisinde iade gerçekleştirebilirsiniz.”

Hangi Ürünleri İade Edemiyorum?

Tek kullanımlık, hızlı bozulan veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan, orijinal ambalajı açılmış ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.

Iademi Hangi Adrese Göndereceğim?

İade Adresi:”Akşemsettin Mah. Balipaşa Cad. No:31/A Fatih-İstanbul / Türkiye PK: 34080”

 

İade Ettiğim Ürünün Geri Ödemesi Ne Zaman Yapılacak?

Ürünün iade şartlarına uygunluğu kontrol edildikten sonra ScooterSan.com tarafından kredi kartınıza iade işlemi gerçekleştirilir. Ürün bedeli, bankanıza bağlı olarak 10 gün içerisinde “artı bakiye” olarak kredi kartınıza yansır. Bu süreç tamamen bankanıza bağlıdır ve ScooterSan.com’un bankanıza müdahale etme yetkisi yoktur. Ödemesi banka havalesi ile yapılmış siparişlerinizin iptali iade ürün tarafımıza ulaşıp kontrol edildikten sonra 3 (üç) iş günü içerisinde hesabınıza iade edilecektir. Havale ödemenizin iadesi yapılabilmesi için banka IBAN numaranızı tarafımıza bildirmeniz gerekmektedir.

Elime Geçen Ürün Kusurlu Ne Yapmam Gerekiyor?

Öncelikle yaşanan aksaklıktan dolayı özür dileriz. Bu durumda ürününüz değiştirilebilir veya İade Sürecimizi takip etmeniz gerekmektedir.

Siparişlerimi Nasıl İptal Edebilirim?

Siparişinizi ana sayfanızda yer alan “Hesabım” sekmesinden kontrol ediniz. Eğer siparişiniz “Sipariş Hazırlanıyor” ya da “Kargoya Verildi” statüsünde değil ise siparişinizi iptal edebilirsiniz. Talebinizi iletmek için info@ScooterSan.com adresine e-mail gönderebilir veya 0212 668 57 57 No’lu telefonu arayarak iptal talebinizi iletebilirsiniz.