2.el Elektrikli Scooter

 

2.el Elektrikli Scooter sahibi olmanın en güvenli ve kolay yolu scootersan.com’da | En Uygun fiyatlar ile scooter sahibi olun. 2 nci el ve kullanılmış scooter alım satım sitesi.2.El elektrikli Scooter fiyatları 2022, elektrikli Scooterlar son zamanlarda oldukça popüler olmaya başlamıştır. İki tekerlek üzerinde gitmek istediğimiz yere bizi götüren küçük teknolojik araçtır. Şarj edilebilir motora sahip olması avantaj sağlamaktadır. Yeterli seviye de yük taşınabilir ve kolay kullanıma sahiptir. Şarj süresi ortalama olarak 5 saattir. 25 km/s şeklinde hız alabilir ve en düşük 250 Watt kadar güce sahiptir. Herkesin kullanabileceği elektrikli scooter ’in fiyatları merak konusu olmaktadır. Elektrikli Scooter birinci elden almak isterseniz 6.000 TL ile 60.000 TL arasında değişiklik gösterir.

Günümüzde arabalar gibi 2. El elektrikli scooterlarada rağbet edilmekte ve satışı olmaktadır.

ScooterSan 2. el scooter alım ve satım yapabileceğiniz İstanbul’da bir scooter mağazasıdır.

2.El Elektrikli Scooter Alan Yerler

Uygun fiyatlı ikinci el elektrikli scooter’lar özellikle daha iyiye daha az ücret ödeyerek sahip olmak isteyen kullanıcıların ilgi alanına giriyor. Fakat burada önemli olan kondisyonu yüksek ve önemli bir kaza geçmişi olmayan, halk arasında “temiz” diye adlandırılan bir 2.el elektrikli scooter bulmak. 2.el elektrikli scooter alan yerler oldukça az sayıda var ancak bu noktada mağazanın güvenilirliği de oldukça önemli. İkinci el elektrikli scooter alan ScooterSan cihazınızı ciddi bir dizi testten geçirerek size fiyat teklifinde bulunuyor. Böylelikle hem sizi, hem de ilerleyen tarihlerde o elektrikli scooter’ı almak isteyen müşterilerini önemsemiş oluyoruz. 2.el elektrikli scooter alım satım işlemlerinizde  mağazamıza gelerek ikinci el elektrikli scooter alış ve satış işlemleri konusunda bizlere güvenebilirsiniz.

İkinci El Elektrikli Scooter Takas

İkinci el scooter alan ScooterSan aynı zamanda elektrikli scooter takası konusunda da hizmet verebilirler. Sıfır veya ikinci el bir elektrikli scooter’ı, elinizdeki elektrikli scooter’ı vererek üzerine biraz daha ödeme yoluyla veya üzerine para alarak edinebilirsiniz. Sıfır ürünler zaten garantili olduğu için sorun yok ancak tercihiniz ikinci el bir model olacaksa alışveriş yapacağınız mağazamızda ScooterSan olarak Elektrikli scooterlarda 5 yıllık tecrübemiz ile ve Türkiye’deki tüm elektrikli scooter’lara verdiğimiz servis ve yedek paraça hizmeti ile kullanıcılarımıza ayrıcalıklı hizmetler vermekteyiz.

Türkiye’nin ilk elektrikli scooter mağazası ve teknik servisi olan Scotersan ikinci el elektrikli scooter alışı ve satışı yapılmaktadır. Sizlere sunulan tüm elektrikli scooter’lar detaylı incelemelerden geçerek sorunları veya yakın dönemde değişmesi gereken parçaları varsa bildirilmekte ve fiyatları da bu doğrultuda düzenlenmiş olmaktadır. Eğer elektrikli scooter’ı değerinde satmak için bir adres arıyorsanız sizleri Kadıköy’deki ofisimizde ziyaret etmek istiyoruz.

İstanbul’da İkinci El Scooter Alan Yerler

İstanbul’un belirli merkezlerindeki elektronik cihaz borsası özellikle elektrikli scooter’ların yükselişi sonrasında bu sektöre de başlangıç yaptı diyebiliriz. Ancak daha önce de bahsettiğimiz gibi elektrikli scooter’lar sadece sağına soluna bakarak cep telefonu gibi alınacak cihazlar değillerdir. Bugün akıllı telefonlarda bile sistem ve pil ayrı ayrı test edilerek bir cihazın sağlığı konusunda fikir sahibi olunabiliyor, farklı ekran testleri ile ekranın orijinal veya değişime uğraşmış olduğu görülebiliyor. Amatör şekilde hizmet veren ve ikinci el scooter alımı işine yeni başlayan firmaları zaten size karşı yapacağı fiyatlandırmadan da kolaylıkla anlayabilirsiniz. Ekspertiz hizmeti verilemeyeceği için elektrikli scooter’ınızı en düşük fiyata almak için teklif sunmak isterler ve bu da sizin için hiç de cazip olmayacaktır.

ektrikli scooter’ı değerinde satmak için bu alanda uzman teknisyenlerin sürüş ve menzil testi dahil elektrikli scooter’ı tam bir check-up’a sokması ve sorunları not etmesi gerekir. Elbette giderilebilecek sorunlar profesyonel bir servis ortamında giderilmeli ve fiyata yansıtılmalıdır. Örneğin; eskimeye yüz tutmuş bir fren teli değişimi gerekiyorsa elektrikli scooter tekrardan satışa çıkarılmadan önce yapılmalıdır. Böylece tam anlamı ile bir müşteri memnuniyetinden bahsetmek mümkün olabilir. Fren bakımı, lastiklerin kontrolü, bataryanın daha ne kadar süre gidebileceği gibi sorular ise ancak profesyonel bir teknisyen ortamında yanıt bulabilir. ScooterSan olarak en yüksek fiyata ikinci el scooter alan yerler arasında liderlik koltuğunu kimseye bırakmayacağımıza eminiz.

2.el elektrikli scooter satmak isterseniz Mağazamızda yapacağımız kısa bir check-up sonrasında size bir ön teklif sunulacak ve onayınız doğrultusunda alım gerçekleşecektir.

Leave a Reply